tato

tato

tato | ta to ty tato? ta ne?

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
bratkur
víťaz Gira
 
Len tak
Len tak | 31.5.2021 18:51

Môžeš upresniť, ktoré médium to napísalo ?

Alebo len klameš ?

Že si pablb, to vieme, ale tebe to nestačí, však ? Ty chceš byť klamársky pablb, že ?


salamoon
salamoon | 31.5.2021 19:08

nestacilo uz?


nepochop
nepochop | 31.5.2021 19:18

Normalne som to kvoli tato sledoval, dnes v radio povedali, ze Sagan cosi vyhral a ze je trojnasobny majster sveta. Ja som s tej cyklistiky fakt somar.

Co mi nejde do hlavy, ze preco ked je jedna sutaz, preco je v nej viac sutazi. Ked su olympiske hry tak bud je beh na 100 m alebo maraton. Nie je maraton kde mozes ziskat body za to ze na niektorych usekoch bezis rychlejsie. Je to divne.


tato
tato | 31.5.2021 19:28

Len tak
Vo všetkých mediách bol spomínaný Sagan ako víťaz . Že nejakého fialového trička alebo nejakej bodovacej súťaže to laický plebs nezaujíma. Navyše Sagan bol tak masívne všade spomínaný, že tým skôr bežný laický plebs považuje Sagana za víťaza Giro.

Keby médiá popísali Saganovu účasť v tom zmysle, že Sagan sa išiel na Grand Tour rekreačne pobicyklovať, a popritom si zasúťažil v takej 2. Triednej bodovacej súťaži, tak by som to bral. Lenže médiá roky rokúce vyzdvyhujú priemera Sagana ako najlepšieho cyklistu sveta a vesmíru a víťaza Tour de France.

Salamoon
Ono by aj bolo stačilo, keby slovenské SME médium pri opise víťaza Bernala si neodpustilo do nadpisu zas a znova zakomponovať aj Sagana ...
https://sportne...y-dres-reakcie/

nepochop
ano, je to divné, no ono sa to asi nejako vykrištalizovalo kvôli "tlakom", rozumej sponzorským a iným, ale to by som ešte bral, ak by sa to bralo u nás normálne, t.z. tejto 2.triednej bodovacej súťaži nepripisoval taký mediálny a neviem aký význam, ako sa u nás kvôli priemerovi Petríkovi pripisuje.


Len tak
Len tak | 31.5.2021 19:29

Nepochop... a počul si už, že okrem toho, že beží liga majstrov, alebo ... čo ja viem... ms v hokeji... sledujú sa aj najlepší strelci ?

A že najlepší strelec nemusí byť ten, čo vyhrá ligu majstrov / majstrovstvá sveta?

V roku 2018 bol najlepším strelcom Harry Kane z Anglicka. Moták, ktorý sa len motá po ihrisku, a nedokáže vyhrať majstrovstvá sveta.


Len tak
Len tak | 31.5.2021 19:35

Ešte raz, ty pablb klamársky. Cituj, ktoré médium napísalo, že Sagan vyhral Giro.

To, že ty si pletieš víťaza bodovacej súťaže s celkovým víťazom Giro, je nepodstatné, hoci pri tvojej pablbosti vcelku pochopiteľné.

To, čo zaujíma/nezaujíma "laický plebs"... a či niečo "laický plebs" vie/nevie posúdiť... nehnevaj sa, neukázal si dostatok mozgovej kapacity na to, aby si niečo také posudzoval. Ukazuješ akurát nadutosť a aroganciu, že si viac ako nejaký "laický plebs". Nie, nie si viac.


Michal
Michal | 31.5.2021 19:38

Tato, ty si posadnutý, vyhľadaj exorcistu..
Ja osobne nie som zástancom profesionálneho športu - mladí, zdraví ľudia sa namiesto nejakej zmysluplnejšej činnosti naháňajú za loptou, pukom, spúšťajú dolu kopcom, a podobne..Za prachy. Nie sú to géniovia, len sú o čosi rýchlejší, silnejší, obratnejší ako ostatní. Chápem ale, že ľuďom treba dať chlieb a hry, honorár je otázkou ponuky a dopytu.
Ale posadnutosť jednou osobou už hraničí s duševnou poruchou.


tato
tato | 31.5.2021 20:07

Michal
Úplne s tebou súhlasím čo sa týka profesionálneho športu robeného na hrane fyzickej, psychickej a neviem ešte akej únosnosti, a že sa navyše z toho robí veda a točí sa okolo toho celý svet. S tým ale nič nenarobíme.
Čo sa týka vraj mojej posadnutosti, to nie ja som posadnutý , ale všetci a médiá sa posadnutí Saganom. Ja to len pár narážkami aspoň čiastočne túto nerovnováhu sa snažím vyvážiť, a navyše „bojujem“ proti drvivej zaslepenej oblbnutej väčšine. Ak by som „bojoval“ len s jedným, mojich oponujúcich osvetových príspevkov by bolo oveľa menej a teda nepôsobilo by to posadnutosťou :)

Len tak
odpovedal som ti v prvom komente, bežný laický plebs a hlavne ženy berú Sagana ako víťaza kdesi na súťaži v Itálii, lebo v každých správach spomínajú Sagana, že zvíťazil, poprípade v priebehu Tours, že vedie alebo že je priebežne na 1. mieste. Ostatné mená skutočných špičkových cyklistov bežný plebs a hlavne (slovenské) ženy nevedia, lebo slovenské médiá ich nespomínajú.


Len tak
Len tak | 31.5.2021 20:12

Zase arogancia a nadutosť... "bežný laický plebs a hlavne ženy". Myslím, že drvivá väčšina žien má väčší prehľad ako ty.
.
Opakujem otázku... Ktoré médium označilo Sagana za víťaza Giro ?

Odpovedz, alebo priznaj, že si klamár!


iqwar
iqwar | 31.5.2021 20:27

@tato Choď už tam kam slnko nesvieti...toto nemá s humorom nič spoločné, je to obyčajné trolovanie, čudujem sa, že ešte adminovi ešte nedošli nervy...


moses
moses | 31.5.2021 20:50

Tato, Tvoje autisticke kolazky z Teba urobili dalsieho kandidata na vylet do psej matere. Bon voyage!


ZmazteMa
ZmazteMa | 31.5.2021 20:53

Vitazi gira 2021. Screen z oficialneho webu. Zmaz, kym to budu zdielat!

Uz ani to trollovanie ti nejde, je cas odist. Kym sa da, este so zvyskom cti...


nepochop
nepochop | 31.5.2021 21:23

@moses prosim nemiesaj sem autizmus, to urazas celu komunitu ludi.

@Lba takze ten Gomez je frajer ked vyhral 2 tricka nie?

@len tak, vsak ano, sleduju sa statistiky, ale dostne ten clovek na konci taky pohar ako ked vyhras ligu? Mam pocit, ze to tricko ma rovnaku hodnotu ako tie zvysne tricka, ked sa na to takto laicky pozeram


moses
moses | 31.5.2021 21:31

Prepac nepochop. Necakal som, ze to pochopis a zoberies to osobne.


Len tak
Len tak | 31.5.2021 21:59

nepochop: záleží na organizátoroch.


trombon
trombon | 31.5.2021 22:08

spravne som pochopil, ze opovrhujes a kritizujes popularitu trojnasobneho majstra sveta a pravidla profesionalnych cyklistickych pretekov na gulas.sme.sk ??? 😆 wtf... ti musi jebat ale fest 🤫


tato
tato | 31.5.2021 22:16

Len tak
Tak za všetky vymývania mozgov aspoň šport správy na hnoJke z 29.5.

https://videoportal.joj.sk/sport/epizoda/89633-sport

Kto si po niekoľkohodinovom alebo aspoň hodinovom pozeraní Gira , kde sa pozerá celý čas na favoritov, ako makajú , ako idú do únikov, ako kontrolujú úniky, ako je na nich radosť pozerať a ani chýru ani slychu o podpriemernom zaostávajúcom Saganovi pozrie túto polminútovú správu venovanú z Gira celú Saganovi, tak sa musí povracať.


perez
perez | 31.5.2021 22:17

Už toho Tata konečne nechajte, chudáka! Zachraňuje slovenský ľud, ktorý trpí krivdu a zažíva ťažké rany, lebo médiá ich nútia tešiť sa zo slovenského športovca, ktorý vyhráva sútaže v nejakom športe, ktorý je tak nehorázne podpriemerný, že náš národ túžobne čakal na záchranu. Našťastie sa teraz zjavil Tato. Jeho boj je statočný, hoci nie je ľahký. Ale ak by aj úplne nevyhral, aspoň čiastočne vyváži skrivodlivosť a určite pomôže. Hlavne ženám.
Sláva mu!


| 31.5.2021 22:26

tato zasa ti ju smykol? rob niecos to tvojou potenciou 😉


Len tak
Len tak | 31.5.2021 23:04

Takže znovu bez odpovede. Si u mňa klamár, bratku.


Mifan Nocaný
Mifan Nocaný | 1.6.2021 00:09

Zlatý starý dobrý Vtipkáčik... Kdeže len si?


| 1.6.2021 04:28

mifan, oproti hentomuto chudakovi mi chybaju aj taki ako cannabis alebo mikchalus. na nich sa dalo aspon zabavat, u tohto mam akurat tak celo cervene od tolkych facepalmov...


register
register | 1.6.2021 05:51

Jasne, cannabis. Ja ze koho mi to cudo pripomina:)
Su uplne rovnaki - melu svoje, argumenty a fakty ignoruju, odpovediam sa vyhybaju. Obaja zreli na pomoc psychiatra.
Mikchalus je tiez kvalitny psychos...


malyzajac
malyzajac | 1.6.2021 09:06

@tato - co ti Sagan prefikol zenu, ze ti tak lezi v zaludku?

Alebo nechce prefiknut teba?


pH--
pH-- | 1.6.2021 09:08

Nekrmte trollov...


Potratová Veriaca
Potratová Veriaca | 1.6.2021 09:15

Ta to, výborne, nechcel by si dať niečo aj o tom, aké sú dôležité potraty? Určite by si vedel presvedčiť veľa ľudí, aby konečne začali chodiť pravidelne na potraty. Aspoň ako diváci.


Nathanael
Nathanael | 1.6.2021 09:15

nepochop: Biele je súťaž do 25 rokov. Takže keď máš na to vek, automaticky s ružovým berieš aj biele...


Luqi
Luqi | 1.6.2021 09:46

nepochop, tých súťaží v rámci tour je viac z týchto dôvodov
- aby tam dostali aj najlepších špurtérov a klasikárov, tých čo sú dobrí v kopcoch ale nejazdia 3 týždenné, mladých a pod - špičku zo všetkých typov cyklistov
- aby mali motiváciu aby to dokončiť. Ak by napr. nebol zelený /cyklámenový, tak väčšina špurtérov by to zabalila po 2 týždňoch, vyhrali by nejaké etapy, ale načo by sa tam v kopcoch smažili
- aby boli celé preteky zaujímavejšie, lebo čo sa týka celkového poradia, tam sa niečo deje tak v 5 etapách z 21, väčšna etáp by bola nuda
Cekovo, prečo by to mala byť len 1 súťaž, ked relatívne zadarmo ich môže byť viac.


Daniel
Daniel | 1.6.2021 10:15

Trofeje a pohare v NHL.

https://www.nhl.cz/oceneni-a-trofeje


izu
izu | 1.6.2021 11:34

Chapem o co Tatovi ide, ale forma a argumentacia je zla.

Rovnako si myslim, ze je prirodzene, ze slovenske popularne media preferuju reportovat o uspechoch slovenskeho sportovca.
Predpokladam, ze domovske popularne media celkoveho vitaza Gira tiez preferuju reportovat viac o jeho uspechoch ako o Saganovych.
Nie som odbornik, ale predpokladal by som, ze pohlad cyklistickych sportovych casopisov bude zase iny...

Vsetko je to normalne a nema to nic s tym, ze Sagan je showman a ma dobre PR, ktore mu zrejme sluzi aj k financnemu prospechu. Ale tu opat nevidim nic zle. Je to jeho forma prijmu, tak preco by ju nemal vyuzivat.


Naopak, zle by bolo, keby na rovnakych pretekoch sutazil este jeden slovak, ktory by mal este lepsie vysledky ako Sagan a media by napriek tomu pisali iba o Saganovi...


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader