tato

tato

tato | ta to ty tato? ta ne?

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
bratkur
niekto na OH načasuje formu, niekto zranenie
 
theory
theory | 24.7.2021 13:12

Tato ty si ale hnusný klamár, vieš? Toto už vôbec nie je o názore, ktorý typ cyklistu je pre teba lepší.

Podľa teba si dal operovať zápal v kolene aby sa vyhol hanbe v pretekoch.

Si idiot.


ja-som ja
ja-som ja | 24.7.2021 13:50

Tato, ak chceš vidieť ako vyzerá debil, pozri do zrkadla.


Michal
Michal | 24.7.2021 14:04

Tato, žatva v plnom prúde a ty tu mrháš časom! šup-šup naspäť na kombajn !


tato
tato | 24.7.2021 15:02

Michal, máš pravdu, už aj idem naspäť robiť niečo poriadneho

theory - ktorý typ cyklistu je najlepší? Nuž ten čo je na popredných miestach na cestných Grand Tours a na takýchto cestných OH. S Slovenská cestná cyklistika je na hony vzdialená od toho, aká má byť a aká je vo svete. Slovensko je pomerne hornatá krajina , máme hory, pohoria, kopce, a slovenský cyklistický zväz spraví MS SR a ČR 7.rovinatými okruhmi. Ved to je nonsens!
Neviem, kde je pes zakopaný, to by sa museli vyjadriť nezaujatí zainteresovaní.
Čo sa týka zranenia Sagana, operáciu kolena (našťastie) nemal, mal len chirurgické ošetrenie hlbšej povrchovej rany. Pointa je však v tom, že keby nebolo kolena, možno by mal iný zdravotný "problém", ako na OH neísť a ak by aj išiel ako zdravý , tak by tam prepadol.


theory
theory | 24.7.2021 16:00

hraj sa so slovíčkami ako chceš, pokojne vrav, že "knee surgery" nie je operácia, iba chirurgický zákrok...

to, že sa navážaš do jeho zranenia a na jeho základe ho zosmiešňuješ, je dno, si hlúpy klamár

toto vôbec nie je o názore na cyklistiku

si skrátka zlý človek


ja-som ja
ja-som ja | 24.7.2021 16:57

Tato, čo ti také zlé urobil Sagan? predbehol ťa v obchode?
V každom ohľade nesplnil tvoje očakávania, nevyhrá každé preteky na ktorých štartuje a ešte je aj zraniteľný.. fuj..


Homer
Homer | 24.7.2021 22:15

Voľakedy som cyklistike vôbec nerozumel. Vďaka Saganovi som si čo-to naštudoval. Jednu vec som pochopil. V cestnej cyklistike sú 2 základné typy cyklistov, ktorí majú šancu na popredné miesta. Veľmi zjednodušene: Vrchári - väčšinou 60 kg drobci a šprintéri - cca 80 kg svalovci. Šprintér nemá šancu v kopcoch. Skúste si dať 20 kg ruksak na plece a vyšlapte nejaký kopec. Potom ho dajte dolu a skúste to ešte raz. Ten rozdiel bude brutálny. Vrchári zase nemajú dostatočnú svalovú rezervu a výbušnosť potrebnú na šprinty. Sagan je šprintér, s prvkami univerzála. V úvode kariéry dokázal vyhrať aj šprintérske, aj zvlnené aj zopár vrchárskych etáp. Dokázal vyhrať aj nejaké jednodňové klasiky, čo sa len tak niekomu nepodarí. A popri tom robil šou pre divákov, čo tiež každý nekokáže. To pritiahlo pozornosť a sponzorov. Potom si ho začali súperi viac strážiť, trochu sa pridal aj vek a už to nebolo také samozrejme, že kam príde tam vyhrá. Čistokrvný vrchár z neho ale tak skoro nebude. TATO uznáva len vrchárov, to je jeho diagnóza a snaží sa nám ju vnútiť.


Homer
Homer | 24.7.2021 22:20

Inak všimnite si výšku a fyzickú stavbu víťaznej trojice. Všetko sú to mladí chrústici.


Nathanael
Nathanael | 24.7.2021 22:55

Homer: S tými chrústikmi opatrne. Van Aert je niečo ako Sagan (vážia rovnako) v mladšom vydaní, uvidíme, ako dlho sa udrží na výslní, ak bude konzistentný, Saganove úspechy môže prekonať. Aj keď, zase nie je o toľko mladší, Sagan skočil do veľkej cyklistiky mladší, Van Aert dlhé roky dával prednosť cyklokrosu. Ale - vyhral v priebehu pár dní etapu cez Mt. Ventoux, časovku a dojazd na Elyzejských poliach a to je majsterštyk, ktorý tu nebol poriadne dlho. Inak, ono to nie je primárne o hmotmosti, s tou sa dá pracovať. Skôr ide o genetiku týkajúcu sa pomeru rôznych typov svalových vlákien a schopnosti krviniek viazať kyslík. Ale je aj pravda, že tí vrchári sú poväčšinou nižší a ľahší. Ale Van Aert nie je vrchár a osobne moc tým rečiam ako pôjde na žltý neverím :)


Homer
Homer | 24.7.2021 23:49

Nathanael: Vďaka za upresnenie. Snažil som sa to podať čo najjednoduchšie, aby to aj TATO pochopil, ale asi som trochu ušiel. Ak sem zablúdi niekto, koho to zaujíma, možno sa aj vzdelá. Stále som si nie istý či je tato ozaj taký magor, alebo iba troluje. :-)


Len tak
Len tak | 25.7.2021 02:57

Homer: Tak jednoducho, aby to TATO pochopil, sa nedá vysvetliť písomnou formou. To musíš ešte jednoduchšie. Pochybujem, že by to šlo verbálne, to tu skúšali už mnohí. Žiadné slová, ani v písomnej ani v hovorovej forme tu nepomôžu. Možno by pomohla gestikulácia. Ale poriadne razantná. Aspoň tri razy. S niečim, čo má porisko. Najlepšie kovové. A aby to držal nejaký profík. Alebo Hulk.


Homer
Homer | 25.7.2021 08:06

Len tak: :-))))))


tato
tato | 25.7.2021 09:02

Homer, k tvojej poslednej vete asi toľko, že svet cestnej cyklistiky a ja uznáva HLAVNE víťazov Grand Tours a OH a tých čo sú na popredných miestach. Sagan si NIKDY ani neškrtol, skončil vždy hlboko na nehodnotených pozíciách. No slovenské médiá ho VŽDY prezentovali ako najlepšieho cyklistu sveta, čo ma iritovalo. Jeho správanie, arogancia, namyslenosť, hlas takisto. Nuž som si povedal - stačilo a začal som robiť osvetu.
Homer, tvoje ospravedlňovania Sagana, že je ťažký a preto nemôže byť dobrý v kopcoch a tak vyhrávať Grand Tour či Oh je riadna trapošina. To ako keby som mušiu váhu obhajoval, že on chudáčik nemôže za to, že nehodí guľou/kladivom ďaleko. To je trápne vysvetlenie. Každý šport má svoje fyzické dispozície a aj cestná cyklistika a Sagan nikdy nemal na to aby bol dobrý , teda aby vyhrával či bol na popredných miestach v Grand Tours. Už som vyššie písal, aké sú trápne aj majstrovstvá SR a ČR - rovinaté okruhy ... Pritom sme hornatá krajina ... A výsledkom je čo? Že nemáme poriadných cestných cyklistov len jedného médiami vyzdvihovaného trapka a plno ohlupnutých fanúšikov, však Homer...


theory
theory | 25.7.2021 09:37

tato, skrátka stále klameš

to, čo si napísal, nie je jednoducho pravda, je to zlomyselné klamstvo

ty svoj pokrivený názor vydávaš za univerzálnu pravdu

nie si nič len nebetyčný klamár


Homer
Homer | 25.7.2021 10:29

TATO, ty to myslíš naozaj vážne, ale len tak trolluješ?


tato
tato | 25.7.2021 15:59

Theory, Homer, neklamem a netrolujem, otváram oči, robím osvetu, vyvažujem mediálnu pomätenosť. Cestná cyklistika je aj taktika ale vprvom rade je to fyzička a vytvalosť na zvládnutie stúpaní. Kto na to nemá, nemá nato byť vpopredí na Grand Tour či OH. Saganovi ani tak nevyčítam, že na to nemá, vyčítam mu, že sa tvári ako víťaz Grand Tour a médiám vyčítam masívnu falošnú mediálnu propagandu.


Nathanael
Nathanael | 25.7.2021 16:48

Tato: čiže troluješ (iste žiadny trol sa neprizná :)) Inak, aj s tou olympiádou máš smolu, zhodou okolností bola teraz a minule trať skôr pre vrchárov, ale kukni si viac do minulosti ;)


Homer
Homer | 25.7.2021 17:29

Tato: ďakujem za odpoveď. Naozaj netroluješ. Si magor. Najviac sa mi páčila tvoje veta: "svet cestnej cyklistiky a ja uznáva ..." :-D


ja-som ja
ja-som ja | 25.7.2021 18:45

Tato jednoducho neuznáva 3 násobných majstrov sveta...
Jeho averzia voči Saganovi je až chorobná.


Homer
Homer | 25.7.2021 20:59

ja-som ja: "svet cestnej cyklistiky a tato" neuznávajú 3-násobných majstrov sveta... :-D


tato

ja-som ja
ja-som ja | 26.7.2021 04:20

Tato to zaklincoval odkazom na svoj najhlúpejší príspevok.
Ty si ako tato, čo očakáva od svojho syna dosiahnutie všetkého o čom tato sníval a na čo nikdy nemal.
choď radšej na ryby.


Proko
Proko | 28.7.2021 13:04

ked bdues 3 krat po sebe majster svete potom si otvaraj pysk. Cistokrvny slovensky fanusik obdivuje ked sa dari a kydá ked sa nedari.


tato
tato | 30.7.2021 10:07

Proko, nikdy som nebol fanúšikom pózera Sagana a bol mi vpodstate ukradnutý. No tá zvrátená mediálna propaganda okolo tohto priemerného cyklistu mi už začala liezť na nervy tak som si ho trocha podal a šírim OSVETU ako vlastne je to s tým 3-násobným "majstrom".


Nathanael
Nathanael | 1.8.2021 19:45

Tato: Každý, kto sa o cyklistiku zaujíma, vie, ako je to s tým majstrom sveta. A kto sa nezaujíma, tomu je to jedno. A Ty zase spĺňaš základnú definíciu - za každú cenu tvrdiť opak ako ostatní. Tak som Ťa nakŕmil, dobrú chuť😉


Nathanael
Nathanael | 1.8.2021 19:46

Definíciu trolla malo byť...


Proko
Proko | 17.8.2021 12:34

tato: vysvetli mi prosim ta ako to je teda s tym 3 nasobnym majstrom, mozmno mas nejake pikosky zo Zem a vek :D


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader