tato

tato

tato | ta to ty tato? ta ne?

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
bratkur
Primož ROGLIČ
 
salamoon
salamoon | 6.9.2021 01:12

uz vyhladaj prosim ta odbornu pomoc....


Nat
Nat | 6.9.2021 03:41

Tak nechaj ho je super , ze deti z skoly re jednoduche deti ziskali moznost pisat na internet a robit taketo meme. Tato tesim sa za teba. Este nieco vyfarbi ;)


Nat
Nat | 6.9.2021 03:41

Tak nechaj ho je super , ze deti z skoly re jednoduche deti ziskali moznost pisat na internet a robit taketo meme. Tato tesim sa za teba. Este nieco vyfarbi ;)


Daniel
Daniel | 6.9.2021 06:19

Obsesia pokracuje...


register
register | 6.9.2021 06:35

Tato je frustrovany, lebo sa nevie bicyklovat, pricom vsetci jeho kamarati sa vedia...


theory
theory | 6.9.2021 06:37

ts... nejaké tričko z Vuelty... ale tato, no tak

každý cyklistický odborník, akým celkom isto si, predsa vie, že Vuelta sú druhoradé preteky pre neúspešných cyklistov, ktorú nevládali dokončiť Tour de France (ako Roglic) alebo ktorí pohoreli na Tour de France (ako Roglic)...

Čo sa ráta, je predsa Tour de France. A koľko tričiek z TdF má Roglic? Nula

A koľko Sagan? 7!

ts ts


tato
tato | 6.9.2021 07:55

Daniel : Žiadna obsesia, len pramálo vyvažujem extrémne pokrivenie slovenských športových médií. Tak napr. vo včerajších Narkózových 11 minútových športových správach , kde 5 + 1 min bolo dopodrobna venovaných protežovanému futbalu, 3 minúty protekčnému tenisu tenisu, 2 minúty neekologickým a drahým motošportom a ani 1 sekunda sa nenašla pre cyklistickú 21 dňovú Grand Tour a cyklistickú hviezdu Rogliča a ďalších top cyklistov. Krátko spomenuli Benelux a vyzdvihli úchvatné 10. miesto Sagana v etape priemernej náročnosti. Samozrejme nespomenuli celkové záverečné umiestnenie Sagana 42. A celkového víťaza spomenuli len úchytkom, čo bežná ovca ani nezaregistrovala.
Dôsledok takéhoto extrémne zavádzajúceho slovenského športového spravodajstva? Spýtam sa ženy, čo povieš na víťaza Vuelty Rogliča? Odpoveď: Aká Elta? Kto je kto? (Ja zopakujem Roglič a viac sa nepýtam ...)
A tak slovenské ženy a slovenskí barani nepoznajú 3-násobného víťaza Grand Tour s 21 etapami z toho mnohými extrémne náročnými, ale poznajú priemera Sagana , že je 3-násobný majster sveta. Akých MS? Jednodňových rovinatých určených pre priemerov ako Sagan.

Theory:
Aha, a SME doma, ako informujú slovenskí idioti. Takže všetci sme sa dozvedeli, ako Roglič nevládal dokončiť TdF. A čo Sagan? Nedáš info o Sganovi? Tak ja dám info:

https://bratkur.gulas.sme.sk/131880/simulant-roglic-ci-niekto-iny.html

Tvoj idiotský rozbor TdF a Vuelty ani nekomentujem.

Ešte doplním info o Olympiáde, lebo tieto svetu známe fakty slovenské ovce a barani masírované slovenskými pokrivenými médiami a idiotmi nevedia. Zranený Roglič z TdF na Olympiádu išiel a vyhral Olympijské ZLATO v časovke. Cestu vyhral Carapaz (tretí na TdF a odstúpivší z Vuelty ) a víťaz TdF Pogačar bol bronzový.

Daniel ešte raz: Tak moja obsesia či pokrivenosť slovenských tiežmédií?


theory
theory | 6.9.2021 08:23

he, no tak, však si priznaj, tu si strelil vedľa, jediná pravá cyklistika je Tour de France, už sa toľko nezdráhaj

Sagan nedokončil, Roglic nedokončil.. dokončia len skutoční chlapi :D

len nerozumiem, prečo svojej žene vysvetľuješ niečo cez guláš... naše ženy poznajú aj Vueltu

tak si nájdi inú ženu alebo si ju doma edukuj

ale už chápem, odkiaľ pramení celá tvoja frustrácia :D:D:D


ygnac
ygnac | 6.9.2021 09:17

Zena na neho uz totalne serie, nepocuva ho. Ved preco by aj mala takeho neschopaka, co ju nedokazal za cely zivot ani raz uspokojit. A tak si chodi vybijat mindraky sem a tu ma aspon pocit, ze na neho niekto reaguje.


Daniel
Daniel | 6.9.2021 09:24

tato | 6.9.2021 07:55 -> Ty si tvoris nazor na zaklade toho bulvarneho KANALu? To vela vysvetluje. Nabuduce mozes zacat s obsesiou voci krestanstvu a ako dokaz tu daj spravy z TV Lumen.


Homer
Homer | 6.9.2021 11:51

Myslím že tatuouvi treba uznať, že sa riadne namakal, kým vymyslel túto 3,14čovinu. Ak keď už sa tváriš, že ideš vzdelávať a máš vedomosti typu "ja a najväčší cyklovzdelanci si myslíme ..." tak aspoň neklam a naozaj vzdelávaj. Sagan sa nikdy v tímovom vláčiku nevozil.


ja-som ja
ja-som ja | 6.9.2021 21:11

Ja teda neviem, on je ten Roglič Slovák? Ja skôr fandím slovenským športovcom, aj keď nevyhrávajú vždy a všade.
No tato asi fandí len víťazom, jedno z ktorej krajiny. A možno aj tomu ví-ťa-zo-vi.


ygnac
ygnac | 6.9.2021 22:21

Tato si este nevsimol rozdiel medzi Slovinskom a Slovenskom. Casom zisti, ze Roglic nie je Slovak, potom bude mentalny kotrmelec :)


| 7.9.2021 07:05

tato zasa ti frajerku obraba??


tato
tato | 7.9.2021 20:09

ja-som-ja:
V cyklistike nie sú rozhodujúce až tak štáty a národnosti, ako v iných športoch, tímy sú medzinárodné, takže ja fandím najlepším bez rozdielu rasy.
A fandím hlavne pravde a objektivite a neznášam zaslepenosť, pokrivenosť, ohlupovanie.
Bohužiaľ v našich zemepisných šírkach sa to deje veľmi často a taká saganofília je toho ukážkovým príkladom.
Teda nie žeby zavádzania v iných oblastiach neboli a neboli ďaleko závažnejšie ako nejaký cyklistický Zelenáč, práve naopak, ale tie sú aspoň pranierované. Keďže však vymývanie mozgov týkajúcich sa o Sagana nie je pranierované, tak to aspoň čiastočne to robím ja asi jediný a podľa drvivej väčšiny reakcií vidím, ako hlboko sú saganisti postihnutí.

ygnac:
Mám vtipek aj na slovinsko-slovenskú popletenosť  aj ked terčom satiry nie je popletenosť, ale poukázanie na dominanciu slovinských cyklistov a slabého slovenského Sagana
https://bratkur...na-jedneho.html

07:05
Tento vtipek samozrejme naráža na Sagana ale naráža aj na neobjektivitu slovenských médií.


ja-som ja
ja-som ja | 7.9.2021 21:26

Nie Tato, ty fandíš každému okrem Sagana. Oceniť kvality iných športovcov viem, aj cyklistov. Ale ak fandím, tak našim. Teraz je náš najlepší cyklista Peter Sagan, či sa ti to páči alebo nie. Tvoju posadnutosť Saganom by mal riešiť psychiater.
Skús prosím už konečne pochopiť, že ty tu riešiš to, že šprintér nevyhral maratón.. Ja som rád, že z horského bicykla presadol na cestný, urobil veľa pre propagáciu cyklistiky nielen medzi mládežou.
Ale ty mu nikdy neprepáčiš, že nedokáže vyhrať všetko.


tato
tato | 7.9.2021 21:42

ja-som -ja
Nie ja ale pokrivené slovenské médiá sú posadnuté Saganom už roky. Moje satiry len pramálo vyvažujú túto extrémnu pokrivenosť .

Pridávam ešte pár zdôvodnení, čo som už bol písal ako reakcie na iných pri iných vtipkoch o Saganovi :

... nikdy som nebol fanúšikom pózera Sagana a bol mi vpodstate ukradnutý. No tá zvrátená mediálna propaganda okolo tohto priemerného cyklistu mi už začala liezť na nervy tak som si ho trocha podal a šírim OSVETU ako vlastne je to s tým 3-násobným "majstrom".

alebo

... v podstate najviac sa mi bridí tá neobjektívna slovenská propaganda Sagana no ale aj Sagan mi nie je 2x sympatický práve kvôli tomu, že strúha frajera ale na Grand Tours je len priemerný cyklista. A vôbec to velebenie športovcov je veľmi prehnané.
Ja jediný robím osvetu a otváram ľuďom oči, ako sa veci majú. Lebo čo stvárajú slovenské médiá a slovenskí športoví novinári a komentátori, to nemá obdobu. Moja satira je jediná na ich vyváženie, aj keď to je proti takej presile žalostne málo.


salamoon
salamoon | 7.9.2021 21:45

"neobjektívna slovenská propaganda Sagana"

lebo inde to je inak, ze? :D :D :D


salamoon
salamoon | 7.9.2021 21:47

takze ak priemerny sagan vyhral na tour 17 etap, tak priemer pre cely peloton je 17 etap hej... alebo skor 0-1 etapa...?


salamoon
salamoon | 7.9.2021 21:47

"Ja jediný robím osvetu a otváram ľuďom oči, ako sa veci majú"

to si len ty naivne myslis... :)


theory
theory | 7.9.2021 22:58

tato, počuj, však ty si Martin Daňo?


ja-som ja
ja-som ja | 7.9.2021 23:41

To je také slovenské, inde by úplne kašlali na to, že nejaký chudák z ich krajiny vyhral 3x po sebe MS v cestnej cyklistike, ale slovenské pokrivené médiá robia z toho propagandu. Ako keby to nebolo úplne bežné a 3x po sebe sa stali majstrami sveta stovky cyklistov.. alebo nie?
Mne osobne istú dobu vadili českí športoví komentátori, alebo redaktori, ktorí oslavovali, že ich reprezentant skončil na krásnom piatom mieste, spomenuli aj víťaza, ale že Slovák skončil druhý, to nespomenuli. Ale už sa polepšili:-)
Tato, tvoju osvetu si nechaj a už nás svojou nenávisťou k P. Saganovi neotravuj. sú aj iné témy, ktorým my nerozumieme a ty si odborník na slovo vzatý, napríklad môžeš v kľude skúmať viskozitu asfaltu.


ygnac
ygnac | 8.9.2021 05:51

"Ja jediný robím osvetu a otváram ľuďom oči, ako sa veci majú." Aha, prorok, nas spasitel! Co by sme my bez teba robili! No, ved nas, ukaz nam praudu!!!


Daniel
Daniel | 8.9.2021 05:55

Pravdy su vzdy dve. Ta druha je loz.


ygnac
ygnac | 8.9.2021 05:59

PraUda je len jedna :D


tato
tato | 8.9.2021 09:18

ja-som-ja
Skutočné MS sú GT a tak najlepší cyklisti sveta sú tí, čo bojujú o žltý, ružový a červený dres a to ich nemusia získať, stačí, že končia na popredných miestach. 1-dňové jednorázovky ako MS, ME, M SR ČR, ktoré navyše sú zväčša rovnejšie ako soľné jazero, nesledujem.
Ak by aspoň boli robené náročne ako posledne OH cestnej cyklistiky v Tokiu, to by bolo iné.

Ygnac, Daniel salamoon:
Ano, som prorok a spasiteľ :)
Pravda je pravdivá, ale niekedy je ako kvalita, čo závisí od nastavených kritérií.
Neobjektivita slovenských médií je extrémna. Sú ako dieťa. Deti sa vyznačujú neprimeraným chvastaním , prehliadaním podstatného, preháňaním, nadnormálnou citovosťou. Aj české médiá sú deti, ale väčšie. Zahraničné médiá sa správajú ako dospelé, teda aspoň zväčša.


Daniel
Daniel | 8.9.2021 12:23

tato | 8.9.2021 09:18 -> Zverejnuj svoju psychohygienu kolko chces, ak sa mi chce fandit slovenskemu sportovcovi, tak budem a je mi jedno, kolko medialnych bulvarnych masazi sa okolo toho vygrcia. Nebudem predsa fandit len vtedy, ked bude vyhravat, alebo len ked ho bude komercny bulvar zrat.


tato
tato | 8.9.2021 18:18

Daniel: Ale veď hej, tvoj postoj je úplne vporiadku, nemusíš fandiť len najlepšiemu, môžeš fandiť aj poslednému a aj podľa sympatií. Každý nech si fandí komu chce. Ja však pranierujem nekritické mediálne vyzdvihovanie Sagana kde sa len dá aj kde sa nedá. A za tie roky mi je z toho tak na zvracanie, až som sa do toho musel pustiť a to tým skôr, že mi nie je 2x sympatický.


ja-som ja
ja-som ja | 8.9.2021 20:14

No ja som hrdý na to, že Slovák Peter Sagan vyhral 3x MS v cyklistike a neviem koľko krát zelený dres na TdF.
Ty buď hrdý na Rogliča tato.
V hokeji fandíš komu, Kanade?


tato
tato | 9.9.2021 23:17

ja-som -ja: Nevyjadril som sa už dostatočne?


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader