tato

tato

tato | ta to ty tato? ta ne?

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
bratkur
one/next test chaos
 
Hovado
Hovado | 29.10.2020 13:54

Kontext?


salamoon
salamoon | 29.10.2020 14:04

kontext? naco.... iba dalsi mudrosracsky vygcok. 5,5 miliona odbornikov co to vedia lepsie ako saso matovic.


tato
tato | 29.10.2020 15:30

KONTEXT? Veď ide o to, že mohli rozdať rýchlotesty firmám, aby si zamestnancov otestovali a nemuseli byť tie hromadné nepríjemné testy. No akože sa to nedá , len takto hromadne.
A čo potom? Stavím sa, že potom zrazu si testovania budú môcť zmanažovať so zamestnancami firmy. Normálne, vkľude , bez stresov a zbytočného ohrozenia .


leader
leader | 29.10.2020 16:52

@tato dobre rano stara mama: https://www.ta3...-podmienky.html


tato
tato | 29.10.2020 19:13

leader:
No super, a prečo len firmy nad 4000 zamestnancov? Všetkým firmám a zamestnancom mali rozdať testy na samotestovanie podľa nejakých pravidiel, dozorujúceho príslušníka, aby sa pozitívni zachytili, a bolo by to vo firemných komornejších podmienkach a bez potreby cenných zdravotníkov, ktorí teraz chýbajú tam, kde majú byť.


| 30.10.2020 04:28

@tato: bez zdravotnika sa neotestujes, velmi malo ludi je schopnych strcit si tycinku dozadu do nosohltanu a spravit vyter. tak, aby bol spraveny poriadne. a zdravotnika do kazdej firmy fakt poslat nemozes.

btw, nie som fanusik tohto matelkovho experimentu a o jeho organizacii si tiez myslim svoje. ale vsak uvidime.


mod
mod | 4.11.2020 07:16

Tato: lebo u firiem s veľkým počtom ľudí je jedno kde sa odberné miesto nachádza lebo počtom otestovaných to bude štandardné odberné miesto. Ak by mohla každá mini firmička mať svoje odberné miesto tak by ho chceli všetci a všeobecne bol problém získať dosť zdravotníkov na odberné miesta nie to ešte aby robili ster pre malé skupinky zamestnancov lebo je nesmierne ťažké zdvihnúť riť a zájsť o pár ulíc ďalej na štandardne odberné miesto. Ďalším dôvodom je že pre firmy nad 4000 zamestnancov to platilo preto lebo tieto spoločnosti väčšinou pracujú na viacsmennú prevádzku keď sa fabrika "nevypne" a výrobne pásy bežia nonstop teda ak by hromadne odchádzali ľudia na odberné miesto mimo firmy tak by to narušilo beh výroby. Možno pracuješ pre spoločnosť kde je napríklad 3500 ľudí a teoreticky by sa vás to mohlo týkať ale nesplnili ste limit 4000 zamestnancov tak to je blbé ale niekde ten limit musel byť nastavený lebo potom by požadovala vlastné testovacie miesto aj napríklad pekáreň s 10 zamestnancami na čo by nebolo dosť zdravotníkov. Ak ide o to že predsa výter z nosa by zvládol aj tuto Fero čo robí sbskára alebo Anka co robí mzdárka tak ten trojriadkový návod je trojriadkový lebo je určený niekomu kto má príslušné vzdelanie. Fero z sbsky ani Anka z učtárne by ho nevedel vylúštiť. V žiadnom prípade by ster nemal robiť človek bez inštruktáže iba na základe trojriadkoveho návodu určeného zdravotníkom. To by si potom mohol kdekto povedať že keď zvládne podľa trojriadkoveho návodu vystrieť celej firme nos prečo si neoperovať slepé črevo doma v garáži podľa 200 riadkového postupu.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader